Zaoberáme sa výrobou, Predajom a montážou vstavaných skríň, šatníkov, Komoda sektorového nábytku do interiéru. Našim prvoradým cieľom je uspokojiť individuálne predstavy a potreby našich zákazníkov. Našim záujmom aby nábytok bol vyrobený podľa vašich požiadaviek a predstáv.

© 2019 www.bross-nabytok.sk

info@nabytok-bross.sk

+421 903 012 936

Radi sa s Vami podelíme o naše znalosti - https://nabytok-bross.sk
fade
2050
post-template-default,single,single-post,postid-2050,single-format-standard,eltd-core-1.4,-ver-1.8.2,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-ajax,eltd-grid-1300,eltd-blog-installed,eltd-header-centered,eltd-sticky-header-on-scroll-down-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-dropdown-slide-from-bottom,eltd-header-style-on-scroll,eltd-fullscreen-search,eltd-search-fade,eltd-side-menu-slide-from-right,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
2 komentáre
  • Ľuboslava Juršová
    27. septembra 2019 at 12:21

    Ďakujeme za ústretový a profesionálny prístup pri objednávaní našej vstavanej skrine. Odpoveď nám prišla o 1deň. Časový termín od zamerania nás tiež milo prekvapil, už o 14 dní nám namontovali skriňu. Sme veľmi spokojní s kvalitou práce rýchlosťou a aj s čistotou po ukončení montáže. Všetkým záujemcom odporúčame obrátiť sa s dôverou na túto firmu.

  • Katarína Rovňáková
    17. februára 2020 at 17:25

    Spokojnosť,rýchlosť,kvalita. Profesionálny prístup,poradenstvo,rýchla čistá montáž,časový termín od zamerania prekvapivo rýchlo. Dá sa spraviť vlastný návrh pri ktorom vám p.BROSS poradí vrelo odporúčam.

Leave a Reply